Machine Vision System/ Tap Examination Equipment/ FSCAN-1000VS
Pengiriman
3 Hari Setelah Pembayaran
Lokasi
DKI Jakarta - Jakarta Timur
Harga
Kontak Kami
Dilihat Sebanyak
855 kali
Perhatian!
Spesifikasi Machine Vision System/ Tap Examination Equipment/ FSCAN-1000VS
Introduction to the Product :
Applicable Subject:
Key Features:
- Outstanding optics range ( the most inner tap phenomenon is visible clearly) ,
- Easy of work ( automatic compensation of examination location) ,
- Easy of model change ( rotary jig selection) ,
Specifications:
- Examination speed: Min: 20ms, Max: 50ms
- No. of model being examined: Maximum of 16 models
- Resolution: 20 ¼ m
- Size: 1000mm X 810mm X 460mm ( H X W X L)